Transport do Grecji

Do naszych apartamentów w Grecji można dotrzeć z Polski trzema najpopularniejszymi środkami transportu – samolotem, własnym samochodem lub autokarem Wakacje Szavel Travel. Podróżujący autem bądź samolotem mają możliwość zarezerwować pobyt w dowolnym terminie i apartamentowcu po wcześniejszym ustaleniu drogą mailową lub telefoniczną. Goście korzystający z naszych autokarów mogą do nas dotrzeć w wyznaczonych terminach.


Pomoc w zorganizowaniu przylotu do Grecji

Oferujemy zakup lub pomoc w zakupie wszelkich biletów lotniczych indywidualnych i grupowych na przylot do nas. Dotyczy to każdej linii lotniczej i każdego lotniska w Europie.
Zorganizujemy wszystko od A-Z włącznie z bezpiecznymi transferami z i na lotnisko w Salonikach. W ubiegłym sezonie obsłużyliśmy lotniczo setki naszych klientów.

W przypadku przylotu na nasze wczasy na lotnisko Makedonia w Salonikach organizujemy transfer z lotniska na teren naszych ośrodków wczasowych w cenie 70 € w jedną stronę za 1 osobę. Każda następna osoba w cenie 10 €. Transfer organizujemy niezależnie od pory wylotu i przylotu.

Z lotniska można do nas dojechać także taxi w cenie około 160 Euro w jedną stronę lub pociągiem w cenie około 15 Euro od osoby w jedną stronę. Pociąg z Salonik dojeżdża do pobliskiej miejscowości Leptokaria skąd odbieramy gości bezpłatnie.

Poza transportem naszymi komfortowymi autokarami, mogą Państwo dotrzeć do nas we własnym zakresie.

Przykładowo:

Dojazd własny, własnym środkiem transportu (auto, samolot) - możliwy jest w dowolnym terminie i w dowolnym Apartamentowcu.

 

Oferujemy zakup lub pomoc w zakupie wszelkich biletów lotniczych indywidualnych i grupowych na przylot do nas. Dotyczy to każdej linii lotniczej i każdego lotniska w Europie.
Zorganizujemy wszystko od A -Z włącznie z bezpiecznymi transferami z i na lotnisko w Salonikach. W ubiegłym sezonie obsłużyliśmy lotniczo setki naszych klientów.

 

W przypadku przylotu na nasze wczasy na lotnisko Makedonia w Salonikach, organizujemy transfer z lotniska na teren naszych ośrodków wczasowych w cenie 70 € w jedną stronę za 1 osobę. Każda następna osoba w cenie 10 €. Transfer organizujemy niezależnie od pory wylotu i przylotu.

 

Mogą też Państwo dojechać do nas z lotniska taxi w cenie około ok.160 Euro w jedną stronę lub pociągiem w cenie ok. 15 Euro od osoby w jedną stronę. Pociąg z Salonik dojeżdża do pobliskiej miejscowości Leptokarya skąd bezpłatnie Państwa odbierzemy.

1. Start:
ŁÓDŹ GODZ 7:00
Stacja Paliw BP, ul Kątna 1  (Łódź Widzew)

2. CZĘSTOCHOWA GODZ 09:00
parking przy McDonald's
(przy trasie Łódź-Katowice,vis 'a vis stacji BP)

3.KATOWICE - GODZ 10:00
ul. Murckowska 22 przy stacji Orlen nr 428

4. BIELSKO-BIAŁA - GODZ. 11:00
Stacja Paliw ORLEN, ul. Warszawska 357

5. CIESZYN - granica - GODZ 12:00
przejście graniczne

1. Start:
ŁÓDŹ GODZ 7:00
Stacja Paliw BP, ul Kątna 1  (Łódź Widzew)

2. CZĘSTOCHOWA GODZ 09:00
parking przy McDonald's
(przy trasie Łódź-Katowice, vis 'a vis stacji BP)

3. KATOWICE - GODZ 10:00
ul. Murckowska 22 przy stacji Orlen nr 428

4. KRAKÓW GODZ.11:30
Stacja Paliw ORLEN, ul. Zakopiańska 289

5. CHYŻNE - granica - GODZ 13:00
przejście graniczne

Istnieje możliwość wykupienia samego transportu aitokarowego w jedną stronę w cenie 100 Euro/os 

Dla grup zorganizowanych trasa ustalana jest indywidualnie!!!

Czas odjazdu oraz dokładna trasa autokaru na dany termin będzie podana w dniu podpisania umowy.

Trasa przejazdu - Polska - Słowacja - Węgry - Serbia - Macedonia - Grecja - na przejazd do nas nie jest wymagany paszport ! Wystarczy Dowód Osobisty!