Grecja samochodem


Dojazd do Grecji samochodem jest jednym z najwygodniejszych sposobów na dotarcie do tego kraju z Polski. Pozwala na wyjazd kiedy chcesz, robienie przerw kiedy tylko potrzebujesz, a nawet robienie przystanków po drodze, aby odkryć inne miejsca. Możesz również zabrać tyle bagażu, ile potrzebujesz, bez obaw o dodatkowe opłaty lub limity wagowe. Co więcej, możesz podziwiać krajobrazy po drodze i mieć pełną kontrolę nad swoją podróżą. A dzięki współpracy z nami możesz liczyć na w pełni wyposażone apartamentowce w atrakcyjnej lokalizacji blisko plaży.

Wycieczka do Grecji samochodem i nocleg w apartamentach Wakacje Szavel Travel

Jeśli wybierasz dojazd własnym środkiem transportu, zyskujesz możliwość zarezerwowania dowolnego apartamentu w dowolnym terminie. Rezerwacji dokonasz poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail.

Co oferujemy naszym klientom? Przede wszystkim wiele opcji zaaranżowania pobytu – od wynajęcia pokoju z wyżywieniem lub bez, przez zorganizowane wycieczki, po możliwość skorzystania z oferty dla „Zosi samosi” i samodzielnego planowania planu zwiedzania.

Polskojęzyczny personel jest do dyspozycji przez całą dobę. Pomoże w wybraniu miejsc do odwiedzenia, w znalezieniu przytulnych knajp serwujących wyborne lokalne potrawy czy w kontaktach z Grekami.