Zorganizowane lub samodzielne wycieczki do Grecji

Wakacje Szavel Travel to biuro podróży zakochane w Grecji od wielu lat. Pragniemy pokazać naszym gościom piękno tego kraju, dlatego oferujemy noclegi w apartamentach zlokalizowanych blisko plaży, a także proponujemy różne formy wycieczek. Jedną z chętnie wybieranych opcji są wycieczki fakultatywne. To forma zorganizowana umożliwiająca zobaczenie najważniejszych miejsc oraz doświadczenie najciekawszych wrażeń, jakie oferuje dany region. Gościom, którzy planują u nas nocować, ale zwiedzać Grecję samodzielnie, zapewniamy wsparcie polskojęzycznego personelu przy ułożeniu planu podróży.

Formy przyjazdu

Nasi goście mogą do nas dotrzeć jednym z naszych autokarów, samodzielnie własnym środkiem transportu lub samolotem – możemy pomóc w rezerwacji biletów i transferze z lotniska.

Cena zawiera:

- 10 dni w Grecji (9 nocy)

- transport autokarem klasy lux Polska-Grecja-Polska (WC, klimatyzacja, DVD, uchylne siedzenia, barek)

- wyżywienie dwa razy dziennie HB (śniadania w formie szwedzkiego bufetu oraz serwowane obiadokolacje, składające się z 3 części)

- opiekę lekarską (lekarz na wezwanie)

- opiekę rezydencką (jesteśmy z naszymi klientami na miejscu przez cały sezon)

- pełne ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu na czas podróży


Cena nie zawiera:

- obowiązkowej opłaty 10zł/os na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki.

- obowiązkowej opłaty 10zł/os na Turystyczny Fundusz Pomocowy - Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki.

Grecja Turnusy 2024

Cennik Lato 2024

(Kliknij aby powiększyć)

Dojazd własny, własnym środkiem transportu (auto, samolot) - możliwy jest w dowolnym terminie i w dowolnym Apartamentowcu.

Dla klientów przyjeżdżających do nas we własnym zakresie cena niższa od ceny w tabelce o 450 zł.

Oferujemy zakup lub pomoc w zakupie wszelkich biletów lotniczych indywidualnych i grupowych na przylot do nas. Dotyczy to kazdej linii lotniczej i kazdego lotniska w Europie i na świecie.
Zorganizujemy wszystko od A -Z włacznie z bezpiecznymi transferami z i na lotnisko w Salonikach. W sezonie 2021 obsłużyliśmy lotniczo setki naszych klientów.

PŁATNOŚCI
Warunkiem zarezerwowania miejsc jest wniesienie opłaty w wysokości 400 zł / os w dniu podpisania umowy. Reszta opłat pobytowych powinna być wniesiona na 21 dni przed planowanym rozpoczęciem imprezy. Wszelkie warunki wyjazdu ujęte są w umowie.

 

Dzieci do lat 3 z rodzicami GRATIS, dzieci do lat 7 mają 30% zniżki.  Masz więcej dzieci? Zapytaj nas, postaramy się dla Ciebie o specjalną wycenę!