Wycieczka do Grecji samolotem


Podróżujący planujący wycieczkę do Grecji samolotem mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie zakupu biletów, transferów na lotnisko i z lotniska, a także porozumienia się z Grekami na miejscu. Dzięki temu przybycie do tego pełnego uroku kraju będzie proste i obędzie się bez nieporozumień i problemów. Przylot do Grecji samolotem umożliwia rezerwację pobytu w dowolnym terminie i apartamentowcu. Dla klientów przylatujących do nas samolotem cena jest niższa od ceny w tabelce o 450 zł. Przy dłuższym lub krótszym pobycie przeliczamy koszty indywidualnie.

Tania wycieczka do Grecji samolotem

Pomożemy zaplanować tanią wycieczkę do Grecji samolotem. Oferujemy:

  • zakup lub pomoc w zakupie wszelkich biletów lotniczych indywidualnych i grupowych na przylot do nas. Dotyczy to każdej linii lotniczej i każdego lotniska w Europie i na świecie;

  • organizację wszystkiego od A do Z, włącznie z bezpiecznymi transferami z i na lotnisko w Salonikach. W poprzednich sezonach obsłużyliśmy lotniczo setki naszych klientów;

  • w przypadku przylotu na nasze wczasy na lotnisko Makedonia w Salonikach organizację transferu z lotniska na teren naszych ośrodków wczasowych w cenie 70 € w jedną stronę za 1 osobę. Każda następna osoba w cenie 10 €. Transfer organizujemy niezależnie od pory wylotu i przylotu.

Personel we wszystkich apartamentowcach posługuje się językiem polskimi greckim. Służymy pomocą podczas całego okresu pobytu. Pomożemy wybrać najciekawsze miejsca do odwiedzenia, zarekomendujemy najwybitniejsze restauracje albo lokale gastronomiczne z korzystnymi cenami.