Pokoje u Polaków w Grecji


Rezerwacja pokoju u Polaków w Grecji to coraz chętniej wybierana opcja. Personel Szaveltravel.com to Polacy, który od wielu lat pasjonują się Grecją i przebywają w tym kraju. Dzięki temu goście naszych apartamentów nie muszą znać języka greckiego, ani języka angielskiego, by móc podróżować po tym pięknym, słonecznym miejscu.

Poznaj korzyści z rezerwacji pokojów u Polaków w Grecji

Chętnie pomożemy w zorganizowaniu wycieczki i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zakwaterowania i okolicy. Dostarczymy pomocnych wskazówek na temat atrakcji w pobliżu oraz zarekomendujemy restauracje, które warto odwiedzić. Jesteśmy dobrze zorientowani w greckiej kulturze i historii, dzięki czemu podpowiemy, w jakie miejsca warto się udać.

Apartamenty i ich okolica

Oferujemy wiele możliwości zakwaterowania i form wczasów – od wycieczek objazdowych, przez wczasy z dziećmi w Grecji, po możliwość zarezerwowania noclegu i samodzielnego planowania wycieczek. Proponujemy też opcję skomponowania wymarzonych wczasów po Grecji i wybrania miast do odwiedzenia zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami. Wśród najchętniej wybieranych znajdują się: Meteory, Masyw Olimpu, Litochoro i wąwóz rzeki Enipea z wannami Afrodyty, Saloniki, Edessę, Loutraki Pozar, Delfy, Paleos Panteleomonas, Dion, rejs na wyspę Skiathos, Ateny. Apartamenty znajdują się blisko plaży – w odległości od 40 do 100 m w zależności od wybranego obiektu. Pokoje można wynająć z wyżywieniem lub bez. Okolic jest spokojna i pełna zieleni, dzięki czemu spacer do sklepu, na plażę czy do lokalu gastronomicznego to czysta przyjemność.