Wczasy z dziećmi w Grecji


Grecja to idealne miejsce na rodzinne wakacje, oferujące mnóstwo zajęć i atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Dzięki wspaniałym plażom, starożytnym miejscom i żywej kulturze, wczasy z dziećmi w Grecji będą pełne atrakcji i niezapomnianych chwil. Dla tych, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje rodzinne wakacje w Grecji, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę – wyposażone apartamenty w dobrej lokalizacji i korzystne ceny – dzieci do lat 3 GRATIS, a dzieci do lat 7 mają 30% zniżki. Masz więcej dzieci? Skontaktuj się z nami, a postaramy się dla Ciebie o specjalną wycenę!

Apartamenty przygotowane na wczasy z dziećmi

Doskonale wiemy, że podróżowanie z dziećmi wymaga specjalnych warunków, dzięki którym zarówno opieka, jak i spędzany czas są łatwe i przyjemne. Dlatego oferujemy apartamenty z wyposażonymi aneksami kuchennymi i ogrodem, gdzie najmłodsi podróżnicy mogą bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Obiekty oddalone są od pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży o zaledwie 40 do 100 m (w zależności od wybranego apartamentu). Wybraliśmy lokalizacje, które charakteryzuje spokój, brak tłumów i piękne, zielone otoczenie. W okolicy jest też niezbędna infrastruktura – tawerny, sklepy spożywcze, sklepy z pamiątkami, lodziarnie, kawiarnie, pizzerie, bary z gyrosem, cukiernie, bankomat.

Nasz polskojęzyczny personel jest do dyspozycji przez całą dobę. Udzieli wsparcia podczas zakupów, doradzi, co zamówić w tawernie oraz pomoże podczas kontaktów z Grekami.