Wycieczki objazdowe po Grecji


Od blisko 20-tu lat organizujemy z pasją i sercem każdą formę wypoczynku w Grecji. Nasze biuro to efekt miłości do tego pięknego kraju. Jesteśmy otwarci na zapotrzebowania i zainteresowania naszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy ofertę dla osób, które chcą samodzielnie zaplanować wczasy w Grecji, a także dla tych, którzy chętniej skorzystają ze zorganizowanej opcji. Zapewniamy różnorodne propozycje różniące się ilością dni i planem wycieczki.

Co obejmuje wycieczka objazdowa?

Grecja jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych na świecie. Jednak odkrywanie Grecji może być przytłaczające, zwłaszcza jeśli podróżujesz sam lub w małej grupie. Dlatego oferujemy wycieczki objazdowe po Grecji, które ułatwiają zwiedzanie wielu miejsc podczas jednej podróży. Wśród nich między innymi Loutraki, Olimp, Meteory, Ateny, Skiathos, Epidauros, Mykeny, Nafplio, rejs na wyspę SKIATHOS, czy wieczorny wyjazd do malowniczej wioski w górach pod ochroną UNESCO - Paleos Panteleimonas.

Oferta obejmuje zakwaterowanie w hotelu blisko plaży, a także wyżywienie.

Skorzystaj z wycieczki objazdowej i ciesz się przygodą

Posiadanie doświadczonego przewodnika na swojej wycieczce jest nieocenione podczas odkrywania Grecji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości języka, zwyczajów i greckich miejscowości, dostarczymy ciekawych informacji, dzięki czemu dowiesz się więcej o historii i kulturze każdego miejsca, które odwiedzisz. Dodatkowo, posiadanie przewodnika to zapewnienie, że Twoja podróż przebiegnie bezproblemowo i że wszystko pójdzie zgodnie z planem.